google maps icon Google Maps

O firmie

Firmę MONTING w 1996 roku założył Veselin Djurović. Od samego początku firmę cechował profesjonalizm, fachowość, rzetelność i terminowość w wykonywaniu zleconych robót budowlanych.

Firma MONTING poprzez swoją solidność wykazała się jako wartościowy i kompetentny współrealizator obiektów budowlanych pracując dla największych holdingów budowlanych, takich jak Strabag Sp. z o.o., Hochtief Polska Sp. z o.o., Ghelamco Poland Sp. z o.o., Budimex S.A., Estudio Lamela, Eiffage Budownictwo Mitex S.A. Współpracując przy realizacji wielu inwestycji nabyliśmy doświadczenie w wykonawstwie konstrukcji żelbetowych monolitycznych i montażu prefabrykatów do uzyskania stanu surowego obiektu.

Specjalizujemy się w wykonywaniu konstrukcji żelbetowych dbając o jakość wykonania stanu surowego budynku. Obiekty realizowane z naszą pomocą są wysoce jakościowymi i reprezentatywnymi dziełami nowoczesnej sztuki budowlanej.

Obecnie możemy się pochwalić udziałem przy budowie wielu najważniejszych, nowoczesnych i wysokiej klasy budynków w Warszawie oraz w innych miastach Polski.

Szybkość w podejmowaniu trafnych decyzji przez Zarząd firmy i wysoce wykwalifikowany sztab ludzi reprezentujących firmę Monting pozwalają na terminowe i zgodne z obowiązującymi przepisami i normami wykonanie obiektu.

POSTĘPY AKTUALNYCH PROJEKTÓW

The Bridge

25%

CZŁONKOWIE ZARZĄDU

Ryszard Dąbek

Prezes Zarządu

Maksim Tkaczow

Kierownik Budowy

Artur Wardak

Kierownik Robót